Size nasıl güvenebilirim?

Bursa'da 300 e yakın korsan taşıma işlemi yapan kendilerini firma olarak tanıtan şahıslar bulunmaktadır.Bizlerin en büyük farkı 1991'den beri bu işlemi yapmamız, bu alandaki tecrübemiz ve K3 Belgesi (Evden Eve Taşıma Yetki Belgesi) bulundurmamızdır.Tüm araçlarımız ve asansörlerimiz firmamıza aittir.Bundan dolayı sizlerle anlaştığımız saate araçlarımız görevlerinin başında olacaktır.

Fiyatlandırmayı nasıl yapıyorsunuz?

Firmamızın yetkilendirmiş olduğu expert eşyaların bulunduğu eve gidip eşyaların durumuna, ambalajda kullanılacak malzemeye, personel sayısına , yükleneceği kamyona, ve mobil asansör kullanımına göre fiyatlandırma değişmektedir.

Eşyalarıma zarar gelir mi?

Bu güne kadar yaptığımız taşımalarda personelimizin profesyonelliği ve firmamızın ciddiyetinden dolayı her hangi bir kaza yada zarara rastlanmamıştır.Olası bir durumla karşı karşıya kalınması halinde firmamız tarafından gerekli işlem yapılacaktır.

Eşyaların ambalajlanması ve motnajını siz mi yapıyorsunuz?

Ekibimiz tarafından sökülmesi gereken eşyalar (yat odası, çocuk odası, üniteler) sökülür ve taşıma işlemi yapıldıktan sonra montajı yapılarak teslim edilir.Aynı şekilde bütün eşyalar gerekli ambalajlama tekniği ile ekibimiz tarafından ambalajlanır.

Duvara monte işlemi yapıyor musunuz?

Eksperimizin uygun gördüğü ekstra ücretlendirmeye tabi tutulur.

Asansörle hangi eşyaları taşıyorsunuz?

Evinizdeki bütün eşyaları asansörle taşıyabiliyoruz.Bu hem işlemin zamanını kısaltıyor hemde eşyalarınıza zarar gelmesini önlüyor.

Normal taşıma ile asansörlü taşıma arasındaki farklar neler?

Daha kısa sürmesi, eşyalarınız hasar görmemesi ve bina sakinlerini rahatsız etmemek.